Zpět do e-shopu

Nabídka potisku reklamního textilu

Nabízíme několik druhů brandingu vašeho oblečení. Textil může a nemusí být zakoupen u nás. U textilu, který není náš, je nutná konzultace, zda tisknout umíme. Nemáme minimální množství na tisk, nicméně některé druhy tisku se na malém množství cenově nevyplatí.

Sítotisk

Standardní metodou potisku je sítotisk. Je to ideální druh potisku většího množství textilu. V rámci tiskové přípravy je nutné svítit síta a tato metoda tedy není vhodná na personifikovaný textil. Každá barva se tiskne zvlášť, není tedy možný soutisk.

Transferový tisk

V nabídce máme dva druhy transferu. Jedno je sítotiskový transfer a druhý pak digitální. Jde vpodstatě o nažehlenou fólii, rozdíl v těchto metodách je ten, že digitální zvládne plnobarevný tisk, je vhodný na personifikaci, ale je drahý. Sítotiskový transfer je velmi přesný a jemný, cenově obdobný jako síto, ale má stejná omezení tiskových příprav právě jako sítotisk.

Digitální tisk

Pokud potřebujete plnobarevný potisk, soutisk nebo malý náklad, je tu digitální potsik. Ten je drahý na kus, ale nejsou třeba tiskové přípravy. Na malé náklady je to tedy ideální druh potisku.

Výšivka

Kromě potisku umíme i vyšívat, dokonce i vrstveně nebo třeba metalickou nití. Zvládáme i většinu košilí, límečků nebo kapes. Výšivka je vhodná pro velmi dlouhodobou a kvalitní prezentaci vaší značky.